Interiérové dveře

Dveře jsou nezbytnou součástí každého domu. Nejenže dělí jednotlivé místnosti a zajišťují tak potřebné soukromí jeho obyvatel, tvoří i výrazný estetický prvek. Doba, kdy se stavebník musel spokojit pouze s ocelovými zárubněmi a nevzhlednými dveřmi, je dávno pryč. Dnešní trh nabízí velmi širokou nabídku kvalitních a esteticky zdařilých interiérových dveří včetně obložkových zárubní, které vyhoví jakémukoliv stylu interiéru a podtrhnou jeho jedinečnost.

 

DREVYKOM s.r.o.

je obchodním partnerem a prodejcem dveří a zárubní SAPELI na Vysočině.

Drevykom, SAPELI POINT TřebíčJiž od roku 1998 se specializujeme na prodej a montáž dveří a zárubní SAPELI. Za tuto dobu jsme dodali dveře mnoha spokojených domácností. Naším cílem a posláním je nabízet zákazníkovi kvalitní české dveře s dlouhodobou tradicí a puncem jedinečnosti a dokonalosti. A právě to jsou dveře SAPELI. I proto, že s nimi máme dlouholeté zkušenosti, věříme jim a neustále se snažíme zvyšovat úroveň a komfort našeho interiérového studia.

Od března 2015 jsme zařazeni mezi padesátku vybraných prodejních míst po celé ČR s označením SAPELI POINT. Toto zařazení vypovídá o důvěře, v kterou nás SAPELI vložilo, o přístupu ke značce SAPELI a o kvalitě našeho prodejního místa.

V prodejnách typu SAPELI POINT, tedy i u nás, se dostane zákazníkovi toho nejlepšího prodejního servisu, vč. odborné montáže a záručního či pozáručního servisu. Najde zde ty nejžhavější novinky, dozví se, co je nového v bytovém designu, jaké jsou trendy dveří ve světě a nepřijde o žádnou z chystaných akcí.

V naší prodejně SAPELI POINT najdete kromě široké škály dveří v různých dekorech a s různými systémy otevírání včetně nejmodernějších skrytých zárubní či reverzního otevírání také pestrou nabídku klik a kování, skel a dalších doplňků.

Zároveň jsme také certifikovanou firmou pro prodej a montáž schodišťových systémů TOP STEP určených pro nová i starší schodiště a schody .

Najdete nás na výjezdu z Třebíče na Brno, ul. Brněnská 27/22

INTERIÉROVÉ DVEŘE

Interiérové dveře jsou nedílnou součástí každého interiéru a ovlivňují celkový dojem z prostoru. Jejich úkol, rozdělovat nebo spojovat různé prostory, je předurčuje k důležitému poslání. A nesmíme také zapomínat, že dveře jako interiérový prvek, více než kterýkoliv jiný, například kus nábytku, je s námi v častém kontaktu – dveřmi vcházíme do místnosti, dveře otevíráme a zavíráme – prostě dveře žijí s námi.

dvere-05           dvere-03           dvere-01        dvere-08

Dveře a zárubně SAPELI

Výrobní program zahrnuje:

  • otočné jednokřídlé a dvoukřídlé dveře
  • posuvné, lamelové, kyvné dveře
  • protipožární dveře, bezpečnostní dveře, zvukově izolační dveře
  • RTG dveře, klima dveře
  • prosklené stěny
  • pro tělesně postižené
  • atypické provedení           

Doporučujeme
Společnost ERLIS projekt, s.r.o. Vám doporučuje certifikovanou prodejní a montážní firmu s vlastní vzorkovnou – Drevykom s.r.o.

 

Související články

Nahoru