Bytový dům 5 - originální varianta

Popis projektu

Bytový dům 5 se skládá ze tří nadzemních podlaží. Na přízemí se nacházejí obchodní prostory a 2 jednopokojové byty. Na 2.NP jsou umístěné 2 dvoupokojové a 2 jednopokojové byty. Na 3.NP jsou 2 třípokojové byty, které jsou půdorysně identické. Bytový dům je možné zrealizovat se čtyřmi nadzemními podlažími. Bytový dům je možné podsklepit. V suterénu domu mohou být skladové a technické místnosti s kočárkárnou nacházející se na přízemí. Zrušení obchodních prostorů na přízemí nám umožní vytvořit 2 větší dvoupokojové byty.
Cena projektu a materiálu na dotaz.

Užitná plocha bytu 1 - 46.4m2
Užitná plocha bytu 2 - 60.7m2
Užitná plocha bytu 3 - 43.8m2
Užitná plocha bytu 4 - 101.7m2

Cena projektu
0

Výměry

Obytná plocha:  
Užitná plocha:  657.10
Zastavěná plocha:  269.60
Obestavěný prostor:  2911
Šířka domu:   m
Délka domu:   m

Technické údaje

Počet místností:  
Počet osob:  
Výška střechy:  12.46 m
Orientace vstupu:  S, J
Sklon střechy:  25°

Ceny

Orientační cena na klíč:  0
Orientační cena materiálu:  0
Cena projektu:  0
Záloha za projekt:  0
Cena bez suterénu:  0
Zákaznická linka +420 572 570 616
Mobil: +420 739 634 457, +420 739 634 458

Chci spočítat
Co chcete?
Chci si objednat

Kontaktujte nás ohledně projektu: Bytový dům 5

Projekt
Varianta *

Podklady pro stavební povolení

Pro splnění Vyhlášky č. 499/2006 Sb., v platném znění, budete pro stavební úřad potřebovat průvodní zprávu, souhrnnou technickou zprávu, situaci stavby, dokladovou část (výsledky jednání, posudky, stanoviska, průkaz energetické náročnosti).
Tyto části projektové dokumentace souvisí s umístěním domu na konkrétní pozemek, tudíž je nelze do katalogového projektu zahrnout předem a to i včetně ceny za jejich vypracování.
V případě zájmu o tyto podklady od naší firmy, zaškrtněte příslušná políčka.
Podklady může též dopracovat jiná projekční organizace.


Podklady pro stavební povolení
Doplňkové projekty
Platba/záloha *
Odběr projektu *

Kontaktujte nás ohledně projektu: Bytový dům 5

Pomůže Vám lépe se zorientovat v rozměrech domu. Součástí Malého projektu jsou půdorysy jednotlivých podlaží v měřítku 1:100 s uvedením užitných ploch, pohledy ve stejném měřítku, vstup a výstup inženýrských sítí z a do objektu, průvodní zpráva včetně výměry ploch. Malý projekt Vám usnadní jednání se stavebním úřadem.

Malý projekt
Varianta *

Kontaktujte nás ohledně projektu: Bytový dům 5

Pro zodpovězení dotazů využijte nabízené úvodní nezávazné a bezplatné konzultace. Konzultaci je možné uskutečnit prostřednictím telefonu, služby Skype nebo osobní schůzkou u nás v kanceláři, případně přímo na konkrétním pozemku.
Při bezplatné konzultaci, vyřešíme Vaše dotazy ohledně úprav a umístění vybraného projektu rodinného domu. Probereme rodinný dům od základů po střechu, včetně použitých materiálů a výrobků.

Zaměření *
Forma konzultace *

Kontaktujte nás ohledně projektu: Bytový dům 5

titul 2021

.... prolistovat

Vážení zákazníci, firma ERLIS projekt, s.r.o. Vám přináší další ročník úspěšného katalogu rodinných domů 2021. Na katalogovém listu najdete komplexní informace o projektu, které Vám usnadní orientaci při výběru projektu rodinného domu, jako např. jednotlivé plochy místností, rozměry a orientaci domu, cenu projektu a orientační cenu realizace. Do letošního katalogu jsme opět přidali nové projekty 

 

Na základě objednávky Vám zašleme na dobírku katalog "Katalogové projekty RODINNÝCH DOMŮ 2021".

Cena katalogu je 79,-Kč.

Cena na dobírku:
Poštovné a doběrečné 96,- Kč. Celková cena dobírky 175,- Kč.

Cena při bankovním převodu:
V případě platby bankovním převodem na účet číslo: 27-6688950297/0100 ušetříte doběrečné. Celková cena zásilky do schránky bude činit 120,- Kč. V objednávce zašktrtněte toto políčko a částku uhraďte na výše uvedený účet.  

Chci spočítat

Kontaktujte nás ohledně projektu: Bytový dům 5

Spočítat materiál - nová služba pro Vás!

S našimi partnery jsme rozšířili spolupráci v nápočtu materiálu pro Vaši stavbu. Tuto službu bychom Vám chtěli nabídnout. Po vyplnění formuláře Vám jednotliví dodavatelé zašlou nápočet požadovaného materiálu a doplňků vycházející z Vašeho projektu.

Materiál

V případě, že máte projektovou dokumentaci od jiné společnosti, zašlete nám půdorysy, řez a pohledy, abychom mohli vypracovat nápočet.

Soubory

Kontaktujte nás ohledně projektu: Bytový dům 5

Vyplněním požadovaných údajů vybereme opravdu to nejvýhodnější financování Vašeho domu. Na hypotéky, úvěry a ostatní možnosti financování se opravdu specializujeme. Vypočítámě přesně výši měsíční splátky hypotéky s ohledem na Vaše příjmy a výdaje.

Poskytneme nejvýhodnější financování Vašeho domu.
 Kč
 Let
Kontaktní údaje
Jméno*
Příjmení *
Firma
Ulice *
Město *
PSČ *
Země *
E-mail *
Telefon *
Vaše poznámky, dotazy

* Takto označená pole jsou povinná

Nahoru