Partneři

Finanční služby

FinancováníPlánujete realizovat bydlení, ale chybí Vám peníze? Možná zvažujete financování pomocí stavebního spoření nebo hypotéky. Jaký způsob zvolit? Sepsali jsme výhody a nevýhody obou těchto možností...

Číst více...

Stavební firmy

Stavební firmyJak vybrat stavební firmu. Kontakty na naše osvědčené a spolehlivé stavební firmy

Číst více...

Hrubá stavba

Hrubá stavbaHrubá stavba zahrnuje dodávku a montáž všech obvodových a příčkových stěn, stropních konstrukcí, střešní konstrukce a krytiny.

Číst více...

Stavební materiál

Stavební materiálSeznamte se s partnerskými výrobci a dodavateli materiálů a výrobků pro stavbu a provoz rodinného domu. U řady z nich můžete při zakoupení projektu rodinného domu z naší nabídky využít zajímavé slevy na zboží.

Číst více...

Stavební chemie

murexinLepidla – Produkty určené k lepení nejrůznějších stavebních materiálů.
Izolace – Hmota, která zabraňuje úniku tepla. Pasta, jež může být dokonale odolná, v závislosti na účelu využití.
Nivelace – Speciální stěrkové látky, které slouží pro vyrovnávání, popřípadě uhlazení konkrétní plochy.
Tmely – Silikonové arylátové. Utěsnění nejrůznějších tenkých spár.
Pěny – Izolační a těsnící složky, které jednoduše přilnou k patřičnému materiálu a mají bobtnající charakter.
Penetrace – Tekuté látky, jejichž upotřebení lze nalézt v oblastech zlepšení přídržnosti všemožných materiálů. Chrání před vlhkostí nebo zamezují rychlému vyschnutí.

 

Číst více...

Tepelná izolace

tepelná izolaceJedním z předpokladů pro spokojený život či práci je i vytvoření správné tepelné pohody prostředí v létě i zimě. Toho můžeme dosáhnout instalací výkonného a energeticky náročného topného/klimatizačního systému nebo minimalizací úniku tepla z objektu provedením kvalitní tepelné izolace. Zateplováním provádíme dodatečnou tepelnou ochranu stavebních konstrukcí s cílem ušetřit náklady na teplo. Pořízení tepelné izolace stojí peníze, ale je to jednorázové vydání, které se v budoucnosti mnohonásobně vrátí. Optimální tepelnou ochranou dosáhnete úsporu nákladů na vytápění po celou dobu životnosti vašeho domu. A to je v dnešní době důležité vzhledem k trendu růstu cen za energii.

Číst více...

Výplně otvorů, okna, střešní okna, vrata

Výplně otvorůOkno zajišťuje přirozené osvětlení interiéru, zprostředkovává větrání a umožňuje kontakt člověka s vnějším okolím. Patří mezi nejdůležitější funkční díly budovy. Požadují se od nich různé mechanické, tepelně technické, akustické a světelně technické vlastnosti a dlouhodobá odolnost vůči atmosférickým a jiným vlivům. Jejich mnohostranná funkce má rozhodující vliv na provoz budov, jejich vzhled a kvalitu vnitřního prostředí.

Číst více...

Vnitřní instalace

Podlahové topeníDo vnitřních instalací řadíme rozvody vody, kanalizaci, rozvody plynu, elektroinstalace a vytápění. Rozvody jsou nedílnou součástí veškerých staveb.

Číst více...

Vybavení interiéru

InteriérInteriér označuje vnitřní prostor objektu, nejčastěji stavby. Je obvykle vymezen podlahou, stěnami (vnější stěny jsou obvykle prolomeny okny a vstupními dveřmi, vnitřní stěny či příčky jsou obvykle vybaveny dveřmi; na stěnách mohou být v interiéru upevněny součásti nábytku, ale často též dekorativní či symbolické předměty) a stropy či klenbami (na těch jsou často upevněna či zavěšena osvětlovací tělesa, svítidla). Funkčnost interiéru zabezpečuje vnitřní technické vybavení (instalace, zdravotechnika, ...)

Číst více...

Zahrada

ZahradaNedílnou součástí domu je zahrada. Zahrada je rozšířený obytný prostor, který tvoří s domem jeden harmonický celek, zahrada dům dotváří a začleňuje ho do okolní krajiny nebo městského prostředí. Obyvatel domu by se v zahradě měl dobře cítit, aby mu sloužila k relaxaci a odpočinku.

Číst více...

Ostatní služby

V této oblasti uvádíme spolupracující firmy, které působí v oblasti realit, pozemků, správy rodinných domů apod.

Číst více...

Nahoru