Speciální stavební chemie, lité podlahy, izolace, betony, betonové stěrky

MUREXIN. Drží.

MUREXIN drží s Vámi na českém trhu již od roku 1996 a právě letos tedy slaví 25 let. Aniž byste to možná tušili, můžete se s MUREXINem setkat při nepřeberném množství příležitostí: chodba, po které jdete, jídelna, ve které jíte, koupelna, ve které se umýváte či dům, okolo kterého jezdíte denně do práce nebo vyzvedávat Vaše děti, tam všude v mnoha případech zanechal MUREXIN svou stopu. Jen velmi málo výrobků z našeho širokého portfolia lze na první pohled spatřit, to ovšem neznamená, že jejich kvalita není rozhodující. Bez kvalitní stavební chemie nebude fungovat sebekrásnější stavba. 

MUREXIN spol. s r.o.

Brněnská 679
664 42 Modřice-Brno venkov
www.murexin.cz
murexin@murexin.cz

TEL: +420 548 426 711

My v MUREXINu na toto pamatujeme, zakládáme si na kvalitě a to hned z několika směrů:
Kvalitní a široké portfolio produktů. V MUREXINu se nespokojíme s nízkou kvalitou, u našich produktů ručíme za vysoký standard, který v mnoha ohledech překonává očekávání. Nejsme zastánci hojně využívané věty „to bude stačit".
Kvalitní poradenství, které je základem k Vaší spokojenosti. Náš zkušený a kvalifikovaný tým dozajista najde řešení pro Váš individuální požadavek.
Kvalitní mezilidské vztahy. Naši partneři jsou pro nás jako rodina, navrhujeme použití našich produktů tak, jako bychom je navrhovali pro sebe. V MUREXINu dbáme na mezilidské vztahy, rádi se s našimi partnery setkáváme nejen při hledání správného technického řešení.
Za dobu působení MUREXINu na českém trhu jsme Vám pomohli zrealizovat nespočet zajímavých zakázek. K našim referencím patří stavby nejen z oblasti komerčních budov, hotelů, wellness, průmyslových a veřejných objektů, ale i rodinné a bytové domy. Je pro nás velkou ctí, že mezi stavbami, kde se můžete setkat s MUREXINem, jsou i stavby, které byly oceněny prestižními tituly např. Stavba roku a přispěly tak k vývoji stavebnictví a zůstanou tu i pro generace příští.

Reference apart._06

Reference apart._01

Nahoru