Modrá pyramida

Proměníme Vaše sny a přání ve skutečnost

Poradíme vám, jak sladit své cíle s finančními produkty tak, aby vaše peníze pracovaly pro vás. Úvěry na bydlení, spoření, investice i pojištění: to vše vám poskytneme v rámci našeho finančního poradenství.

Chcete si pořídit nové bydlení nebo vylepšit to stávající? A přemýšlíte o tom, jak lepší bydlení financovat? Najdeme pro vás vhodné řešení. Naši poradci vám pomohou s výběrem toho správného úvěru na bydlení. Je jedno, jestli chcete stavět dům, kupujete nový byt, plánujete výměnu oken nebo renovujete kuchyň.

Malé a střední úvěry

Rychloúvěr na lepší bydlení
Úvěr ze stavebního spořeníAkční nabídka

Velké úvěry

Hypoúvěr
Hypoteční úvěr KB

Refinancování

Máte někdy pocit, že splácíte za dva? Vezměte svou hypotéku nebo úvěr na bydlení a přejděte k nám. Jako expert na financování bydlení vám nabídneme lepší úrokovou sazbu a ušetříme vám tak peníze. S námi se vám refinancování hypotéky nebo úvěru na bydlení bohatě vyplatí.

Proč přejít k nám?

nabízíme nízkou úrokovou sazbu
proces schvalování vašeho úvěru zrychlíme a zjednodušíme
nepotřebujete žádný počáteční vklad
splátky si můžete rozložit až na 30 let
vedení a správa účtu překlenovacího úvěru ZDARMA

Navíc:

uspoříte na daních díky možnosti snížení základu daně o zaplacené úroky
úvěr můžete kdykoli předčasně splatit*
můžete získat státní podporu až 2000 Kč ročně
pojistíme vás pro případ neschopnosti úvěr splácet

Díky Rychloúvěru nemusíte čekat, až naspoříte na rekonstrukci nebo na nákup nového vybavení. Vystačíte si s minimem potřebných dokladů a bez ručitele.

S naším Hypoúvěrem, nebo Hypotéčním úvěrem od Komerční banky budete schopni financovat i rozsáhlejší výdaje na bydlení, jako jsou například pořízení pozemku, výstavba domu nebo nákup bytu.

Pokud již máte úvěr u jiné společnosti a rádi byste přešli k nám, není nic snazšího, než váš stávající úvěr refinancovat. S převodem vám pomůžeme a tak si budete během krátké doby moci i vy začít užívat všech výhod, které čerpají naši klienti – nízkých úrokových sazeb a vedení a správu účtu překlenovacího úvěru zdarma.

Financování vašich bytových potřeb můžete vyřešit také pomocí úvěru ze stavebního spoření, který nyní nabízíme za akčních podmínek.

Související články

Nahoru