Mediterran CZ s.r.o.

Výroba střešních krytin má ve společnosti Mediterran dlouholetou tradici sahající až do roku 1920. Zakladatel společnosti Kálmán Mészáros jako první z generace začal s manuální výrobou betonových výrobků v obci Neded na Slovensku.

Mediterran CZ s.r.o.

Vídeňská 264/120 b
619 00 Brno

IČO: 277 277 51
DIČ: CZ 277 277 51

Provozní doba
Pondělí - Pátek
08:00 - 16:00

Kontakty
+420 547 122 120
+420 774 443 672
obchod@mediterrancz.cz
www.terran.cz

Při volbě a typu krytiny je důležité vzít v úvahu 

  • sklon střechy
  • druh stavby
  • oblast použití (horská oblast, CHKO, památková zóna apod.)

Betonové tašky

Betonové tašky jsou hitem dnešní doby. Kdokoliv se chystá na stavbu nového domu či na výměnu střechy, ten se při procesu výběru nové střešní krytiny jistě setkal s betonovými střešními taškami. Někteří lidé dávají přednost lehkým střešním krytinám, jiní zase klasickým páleným střešním taškám. Málokdo však ví, že výhody obou těchto typů střešních tašek v sobě spojuje právě již zmíněná betonová taška.

Pojďte se s námi seznámit s přednostmi, které betonové střešní tašky poskytují. Nebo ještě lépe, seznamte se přímo s výhodami, které získáte při nákupu betonové krytiny Terran. Je to nejžádanější betonová střešní krytina na trhu. S unikátní zárukou 50 roků, neboť je vysoce odolná. Neplatíte dopravu, zaměření, palety. Více jak 200 poboček po celé ČR, kde můžete betonovou krytinu koupit! Tašky střešní od Terranu jso prostě vždy o něco dál, než konkurence.

O betonových taškách podrobně

Pokud nemáte detailní informace o betonových střešních taškách, pak je určitě čas na to, se trošku zorientovat v dané problematice. Určitě byste rádi vybrali ideální střešní tašku, proto je třeba mít přehled a znát výhody i nedostatky všech typů střešní krytiny. V tomto článku bychom vám proto rádi přestavili výhody betonových střešních tašek vyráběných naší firmou. Pokud vás střešní tašky Terran zaujmou, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Výhody střešní betonové tašky

Mezi hlavní výhody betonových tašek patří bez debat odolnost, tvarová stálost a kvalita povrchové úpravy. Dalším významným faktorem, který je důležitý pro majitele domů, je skvělá odolnost betonové tašky proti povětrnostním vlivům. K tomu připočítejte minimální nasákavost a pevnost betonové střešní krytiny. Odolnost betonových tašek tak dosahuje u kvalitních výrobků až 80 let. Betonová střešní krytina Terran je toho důkazem.

 V případě těchto střešních tašek je třeba zmínit také velmi jednoduchý systém pokládky. Cenově jsou betonové střešní tašky srovnatelné s kvalitními plechovými krytinami a jsou zpravidla levnější než klasické tašky pálené.

 I z ekologického hlediska jsou betonové střešní tašky lepší – při jejich výrobě dochází k minimální ekologické zátěži životního prostředí.

 Další značnou výhodou betonových tašek je jejich nenáročná údržba díky jejich odolnosti. Tento fakt, společně s opravdu dobrými tepelně-izolačními vlastnostmi, dělá z betonových střešních tašek časté vítěze v uživatelských testech.

Produktové řady střešních tašek Terran ...zde

Doporučujeme:
V projektech společnosti ERLIS projekt, s.r.o. jsou zapracovány střešní krytiny firmy Mediterran.

Nahoru