Xella CZ, s.r.o.

Xella v České republice

Nadnárodní koncern Xella International je v České republice zastoupena společností Xella CZ, která u nás zastupuje proslulou značku pórobetonu Ytong. Společnost Xella CZ zaměstnává bezmála 300 pracovníků ve třech výrobních závodech a roční objem produkce stavebního materiálu Ytong dosahuje v ČR téměř 1 mil. m³. Díky tomu zaujímá na českém trhu s pórobetonem vedoucí pozici.

Xella CZ, s.r.o.

Vodní 550
664 62 Hrušovany u Brna
www.ytong.cz
obchod.cz@xella.com

Tel.: 547 101 124

Sortiment Xella v České republice

Výrobky značky Ytong jsou vyrobeny z vápna, písku, cementu a vody a jsou symbolem osvědčeného a současně inovativního stavebního systému. Kompletní stavební systém Ytong nabízí ucelené řešení celé hrubé stavby i jejích povrchových úprav. Kromě obvodového zdiva a příček zahrnuje stavební systém Ytong také překlady, U-profily, schodišťové stupně, stropy a střechy, malty či vnitřní a vnější omítky. Systém doplňuje zakládací řada tvárnic Ytong Start a další možnosti řešení detailů, jako jsou pilířové tvárnice nebo žaluziové kastlíky. Developeři a stavební firmy si v poslední době oblíbily i řadu velkoformátových stěnových prvků Ytong Jumbo, Silka Tempo a příčkové panely Ytong GHT. Ty zjednodušují projektovou fázi stavby, zkracují čas zdění, šetří pracovní síly a tím snižují stavební náklady.
Do sortimentu Xella patří také vápenopískové tvárnice Silka a minerální desky Multipor. Tvárnice Silka splňují nejvyšší požadavky na únosnost a protihlukovou ochranu staveb, desky Multipor jsou nehořlavé a ekologické desky s výjimečnými tepelněizolačními schopnostmi. Všechny tři produktové skupiny jsou synonymem kvalitního, komfortního a zdravého bydlení.

Služby

Uvažujete o nákupu stavebního systému Ytong na váš dům? K nákupu materiálu vám poskytneme prvotřídní služby. Přesně spočítáme, kolik materiálu Ytong budete potřebovat, zboží dopravíme, založíme rohy vaší stavby, zapůjčíme profesionální nářadí a také bezplatně poradíme.

Nejvýhodnější nabídka

Zašlete nám projekt rodinného domu a my vám zpracujeme nejvýhodnější řešení a cenovou nabídku na míru. https://www.xella.cz/cs_CZ/investicni-vyhodnost

Doprava materiálu

Zajistíme dopravu stavebního materiálu Ytong z výrobního závodu přímo k vám na stavbu.

Založení rohů zdiva

Využijte služby bezplatného založení rohů první řady tvárnic profesionálními Ytong mistry.

Odborné technické poradenství

Ve fázi plánování i v průběhu samotné stavby domu vám naši techničtí poradci poskytnou telefonické i osobní konzultace nejen v kanceláři, ale i přímo na vaší stavbě.

Kladečské plány

Máte zájem o vyhotovení kladečských plánů stropů?

Nářadí

Využijte systémové nářadí Ytong, které zjednoduší a zrychlí práci na stavbě.

Zapůjčení pásové pily

Výhodně vám zapůjčíme pásovou pilu na řezání tvárnic Ytong. Můžete objednat zde:

Certifikované stavební firmy

Pravidelně školíme stavební firmy, které získávají certifikát.

Video – pracovní postupy

Velkou pomocí při stavbě svépomocí mohou být naše stavební videopostupy: zde..

 

 

Nahoru