Podlahové topení

Elegance, pohodlí a úspornost – tak by se daly vyjádřit současné architektonické trendy. Přirozený a zdraví způsob vytápění k tomu samozřejmě patří. Proto u nás i ve světě stále přibývá domů a bytů s podlahovým vytápěním. Jde o jeden z nejpokročilejších způsobů vytápění. Nenarušuje interiér, jeho provoz je ekonomicky nenáročný, ale co je nejdůležitější: tyto systémy jsou ohleduplné k lidskému zdraví. V obytných prostorách s podlahovým vytápěním se nevíří prach a nevysušuje se vzduch. Ocení to v první řadě děti a alergici.

Úsporného provozu se dosahuje díky tomu, že voda v okruzích podlahového vytápění má přibližně o 20 °C nižší teplotu než v radiátorech při zachování stejného tepelného komfortu.

Wolf Česká republika s.r.o.

Rybnická 92, 634 00 Brno

Telefon +420 547 429 311, fax: +420 547 213 001

Web: www.wolfcr.cz, www.wolfsr.sk

E-mail: info@wolfcr.cz

Technologické centrum úspory energií Wolf

Kontakt na management WolfAkademie a TCUE Wolf
Ing. Josef Zbořil, manažer WolfAkademie
tel.: +420 724 126 427
mail: akademie@wolfcr.cz

Najdete nás na adrese
Technologické centrum úspory energií Wolf
Nový Tuzex (areál Veletrhů Brno a.s., mezi 9. a 10. bránou)
Bauerova 10
603 00 Brno


Společnost Wolf Česká republika vznikla v roce 2013 změnou společnosti KKH Brno, spol. s r.o., která dříve působila pod jménem KKH Brno, spol. s r.o. od roku 1993.

Již řadu let exkluzivně spolupracuje s německou firmou Wolf GmbH a v současnosti nabízí široký sortiment produktů Wolf, které se dají sladit do kompaktních systémů na jednotném principu.

Do portfolia patří:

  • zdroje tepla - kondenzační kotle s výkonem od 3,2 kW do 5,2 MW
  • příprava teplé vody
  • solární systémy
  • tepelná čerpadla
  • nízkoteplotní sálavé systémy gabotherm® - podlahové a stěnové vytápění, stropní chlazení,
  • větrání s rekuperací
  • klimatizační zařízení
  • kogenerační jednotky

Společnost se od loňska pyšní i Technologickým centrem úspory energií Wolf, na celkové ploše 200 m² si mohou návštěvníci prohlédnout systémy Wolf pro větrání, vytápění a klimatizaci, stejně jako nízkoteplotní sálavé systémy gabotherm®. Mají tak možnost vidět nejen samotné produkty, ale i hotová řešení na míru individuálních potřeb investorů.

Je zde rovněž umístěno jedno z nejmodernějších školicích center v České a Slovenské republice, kde se montážní firmy a servisní partneři školí v procesech instalace a servisu produktů Wolf v rámci nově spuštěné vzdělávací instituce pro profesionály v oboru s názvem WolfAkademie. Bezplatné odborné semináře na různá témata z oblasti vytápění, větrání či klimatizace, které spojují teoretické vědomosti s praxí, umožňují pracovníkům montážních firem získání nových vědomostí a znalostí pro práci s technikou této značky.

Nahoru