Stavební pouzdra, posuvné dveře, zábradlí, schody

Nevíte si rady jak vybrat správný typ stavebního pouzdra? Kontaktujte naše obchodní oddělení, rádi se Vám budeme ochotně věnovat! Stavební pouzdra firma JAP vyrábí v provedení pro jednokřídlé i dvoukřídlé posuvné dveře do sádrokartonové i zděné příčky.

JAP FUTURE S.R.O.

Nivky 67
750 02 Přerov III – Lověšice

Telefon:   +420 581 587 811
E-mail:   jap@japcz.cz

SLOVO MAJITELE
"Naší filozofií je dodávat zákazníkům stavební prvky špičkové kvality s nápaditým designem."
                                                                                   PaedDr. Petr Paksi, DBA, jednatel JAP FUTURE

Český výrobek

Společnost JAP je ryze českou společností, která působí na trhu již od roku 1991. Nezůstali jsme stát na místě a své produkty i služby neustále zdokonalujeme. Usilujeme o maximální kvalitu. Během vyvíjení našich produktů dbáme jak na praktickou, tak na estetickou stránku. Spojením těchto dvou podmínek vznikají jedinečné produkty do každého interiéru.

Výroba na míru

Za bezmála 30 let naší existence jsme realizovali již více než pul milionu objednávek. Na spokojenosti našich zákazníků nám záleží, proto děláme vše pro to, abychom naplnili jejich očekávání.

Prémiový desing

Zavázali jsme se dodávat našim zákazníkům produkty nejvyšší kvality a nápaditého designu. Spojením těchto kritérií vznikají účelné produkty, ale také unikátní doplňky do interiéru. To vše díky inovativnímu designu, pečlivému řemeslnému zpracování a důmyslnému technickému řešení.

Komplexní portfolio

Naše produkty mají takřka neomezené možnosti využitelnosti v interiérech. Dodáváme produkty vhodné jak do soukromých, tak i komerčních prostor. Díky nadčasovému designu a prémiové kvalitě si držíme aktuálně přední příčku na trhu jako český výrobce unikátních interiérových řešení.

Design, kvalita, vysoká funkčnost a spolehlivost jsou základními vlastnostmi, které jsou zárukou spokojenosti zákazníka. Na své si přijde opravdu každý, jelikož zastáváme heslo: nic není nemožné. Obrovská nabídka materiálů, provedení a designů uspokojí i ty nejnáročnější představy zákazníka. Navíc veškeré naše produkty uzpůsobujeme individuálním požadavkům.

Hlavní sortiment firmy tvoří

posuvnesystemy          pouzdra2          schody          stahovacischody
Posuvné systemy               Stavební pouzdra              Schody, schodiště           Stahovací schody

steny         kuchyne          zabradli
Celoskleněné stěny             Grafosklo                        Nerezové zábradlí

 

Související články

Nahoru