Hrubá stavba

HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

Nejširší sortiment cihelných výrobků v České republice, výhodné ceny a vynikající tepelněizolační vlastnosti. Cihly HELUZ jsou komplexním řešením pro stavby rodinných i bytových domů.

Mediterran CZ s.r.o.

Mediterran CZ s.r.o.

Výroba střešních krytin má ve společnosti Mediterran dlouholetou tradici sahající až do roku 1920. Zakladatel společnosti Kálmán Mészáros jako první z generace začal s manuální výrobou betonových výrobků v obci Neded na Slovensku.

Fasády, omítky, stěrky, podlahy, zateplení

Fasády, omítky, stěrky, podlahy, zateplení

Divize Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů, sanačních omítkových systémů, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažbu. S těmito výrobky se setkáte i v našich projektech.

Xella CZ, s.r.o.

Xella CZ, s.r.o.

Xella v České republice

Nadnárodní koncern Xella International je v České republice zastoupena společností Xella CZ, která u nás zastupuje proslulou značku pórobetonu Ytong. Společnost Xella CZ zaměstnává bezmála 300 pracovníků ve třech výrobních závodech a roční objem produkce stavebního materiálu Ytong dosahuje v ČR téměř 1 mil. m³. Díky tomu zaujímá na českém trhu s pórobetonem vedoucí pozici.

Nahoru