Otopná tělesa

Otopné těleso je nejen zdrojem tepla pro vytápěnou místnost, ale především musí zajistit tepelnou pohodu ve vytápěné místnost a je také nejvíce na "očích" ze všech prvků otopné soustavy, protože je nedílnou součástí interiéru. Je tedy velmi důležité navrhnout a vybrat to správné a ze strany uživatele také zajistit odpovídající podmínky pro předání tepla.

KORADO, a.s.
Bří Hubálků 869
560 02 Česká Třebová

info@korado.cz
www.korado.cz

+420 465 506 111
GPS: 49° 53' 42'' N, 16° 27' 12'' E

 

Je dynamická česká společnost s nadnárodní majetkovou účastí a patříme mezi přední světové výrobce ocelových otopných těles. O kvalitě našich výrobků se v průběhu padesátileté historie firmy přesvědčilo více než 30 milionů zákazníků po celém světě. Naší filozofií je nabídnout kompletní systémové řešení pro vytápění a uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Naším hlavním výrobním programem jsou desková otopná tělesa RADIK, trubková otopná tělesa KORALUX, designová otopná tělesa KORATHERM a kompletní sortiment konvektorů. Svůj výrobní program neustále rozšiřujeme nejen o nové modely otopných těles, ale i o zcela nové technologie a výrobky. Potvrzením tohoto trendu je úspěšná akvizice společnosti LICON HEAT s.r.o., díky které byl náš výrobní program doplněn o kompletní sortiment podlahových, lavicových, nástěnných a speciálních konvektorů. Dalším novým projektem je zavedení uceleného sortimentu lokálních větracích a rekuperačních jednotek, které významným způsobem rozšiřují výrobkové portfolio naší společnosti.

 

koraflex-konvektorykoralux-linear-max radik-rc-vkukoratherm-vertikal-m

 

Vize společnosti

Naší dlouhodobou strategií je nabídnout kompletní řešení v oblasti vytápění s důrazem na moderní nízkoenergetické prvky a systémy, které v sobě spojují ohleduplnost k životnímu prostředí a úsporu nákladů na energie na straně zákazníka. Naším cílem je neustále rozšiřovat výrobní program o nové technologie a výrobky a díky tomu spoluurčovat moderní trendy ve světě vytápění.

Nahoru