Hrubá stavba

HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

Nejširší sortiment cihelných výrobků v České republice, výhodné ceny a vynikající tepelněizolační vlastnosti. Cihly HELUZ jsou komplexním řešením pro stavby rodinných i bytových domů.

KM Beta

KM Beta

KM Beta a.s. je největším českým výrobcem stavebních materiálů pro celý dům. Nyní přichází se speciální akcí pro své zákazníky! Pokud zavoláte na bezplatnou infolinku 800 150 200 nebo vyplníte tento jednoduchý formulář, KM Beta a.s. vám zajistí individuální a velmi výhodnou cenovou nabídku ušitou na míru.

Tak neváhejte a poskládejte si ještě větší slevu - je to hračka!
Slevy platí pro odběr paletového množství (Profiblok, Sendwix). Slevy budou poskytnuty u smluvních partnerů.

Fasády, omítky, stěrky, podlahy, zateplení

Fasády, omítky, stěrky, podlahy, zateplení

Divize Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. je dnes v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních štukových a tepelně izolačních omítek, zateplovacích systémů, sanačních omítkových systémů, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažbu.

Xella CZ, s.r.o.

Xella CZ, s.r.o.

Xella v České republice

Nadnárodní koncern Xella International je v České republice zastoupena společností Xella CZ, s.r.o. a společností Fermacell GmbH, org. složka Praha. Xella tak u nás zastupuje jak proslulou značku pórobetonu YTONG, tak i výrobu sádrovláknitých desek. Výrobky značky YTONG jsou na našem trhu velmi dobře známé a oblíbené, představují synonymum mezinárodního stylu, který je moderní a inovativní.

Nahoru