Web vypinac.cz

vypinac

Na stránkách www.vypinac.cz máte možnost shlédnout mnoho inspirace pro váš dům nebo byt.

  • Vizualizátor jako doplněk k výběru vypínače pro váš interiér je skvělou možností se ujistit, že Váš výběr je tou pravou volbou. Majitelé tabletů umožňujících sdílení fotoaparátu s webovou stránkou mají možnost vyzkoušet vypínač „v reálu" pomocí rozšířené reality. Vypínač mohou po interiéru posouvat nebo měnit jeho velikost a zhodnotit jak interiéru sluší.
  • Tipy a Triky. Tato část slouží jako zdroj nápadů. Najdete zde zajímavosti, jak ušetřit, jak co nejlépe vybrat přístroje do jednotlivých místností a další užitečné rady. Hodí se vám i na bonusovou akci s firmou S500 kde nabízíme přírodní rámečky Unica Class, více na našem Facebooku.
  • Inspirujte se vás přehledně informuje o zajímavostech a novinkách. Inteligentní bydlení a záložka vysněný dům vám krásně ukáže jaké prvky ještě ve vašem domě můžete mít. Můžete si projít místnosti a s použitím vysvětlivek si pročíst co každý prvek pro dům nabídne za funkčnost.
  • a mnoho dalšího...

Ve spolupráci s firmou Schneider Electric CZ, s.r.o. pro Vás připravujeme další speciální bonusy. Dotazy a poptávky zasílejte na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ukázky prezentací

vypinac

vypinac1

vypinac2

 

Nahoru