Je nabídka projektů pro Vás?

Ttul 2023Katalog stejně jako naše stránky přináší široký výběr projektových řešení domů, které postavíte už od 3,0 milionu korun, až po luxusnější varianty staveb. Záleží na vašich nárocích a stavu peněženky. Z katalogu a nabídky projektů si vyberete i vy. Inspirujte se našimi typickými klienty.

Malý domek pro mladý pár

Petra a Luděk se poznali před dvěma lety na studiích. Časem vyměnili univerzitní kolej za společnou garsonku. Oba d

nes mají vysokoškolský diplom, společného psa a v kalendáři označené datum narození jejich prvního potomka. Rozhodli se 30ti metrový byt v paneláku

 vyměnit za svůj domek. V katalogu si vybrali přízemní menší dům, který splní jejich potřeby. Luděk pracuje ve známé společnosti, Petru obdaroval dědeček finanční hotovostí. Díky tomu se obejdou bez hypotéky a z úspor svůj nový domeček pohodlně zaplatí. Náklady jim také dále sníží výběr katalogového projektu.

Dům na vsi - obydlí početné rodiny

Manželé Skočdopolovi už mají tři děti. Pes jejich pronajatý dům zatím neobývá, zato by si však chtěli pořídit pár oveček. A hlídacího chlupáče k nim třeba později také. Spočítali si, že lepší než platit každý měsíc 15 tisíc svému pronajímateli, bude pořídit si vlastní dům. Nájemné použijí na splátky úvěru. Své nové obydlí si vybrali z katalogu projektů. Projektanti jim na míru domalovali dvojgaráž a zahradní chatku. Skočdopolovi si našli klidný pozemek na okraji podhorské vísky. Vybraný nízkoenergetický dům jim do budoucna výrazně ušetří náklady na vytápění. A na louce za domem mohou vesele bečet ovečky. Skočdopolovi dostáli svému příjmení, mohou si do pole za domem skočit, kdy se jim zachce.

Dvojdům sousedících generací

Bažantovi mladší a starší v posledních letech bydleli ve stejném městě, ale na jeho opačném konci. Senioři ve starém bytovém domě, junioři ve společném bytě s dalšími spolubydlícími. Rodinná tradice je pojí silným poutem. Často se proto navštěvují. Aby to měli blíž, rozhodli se společně investovat do dvojdomku. Na katalog projektů narazili v prodejně bytových potřeb. Vybrali si v něm pěkný dvojdům. Koupili si společný pozemek a na něm své nové bydlení postaví. Ušetří za druhý projekt, investici sníží i společná střecha či některé zdi. A přitom mají každý své soukromí, svůj vchod, svoji zahrádku. Starší už nemusí jezdit hlídat děti na druhý konec města.

Luxus pro náročné podnikatele

Radim Brzobohatý se dlouho tísnil v městské řadovce. Během dlouhých let se mu povedlo dobře investovat, nyní je ředitelem velké a úspěšné společnosti. Na stáří si chce s rodinou dopřát klidný relax a pohodu. Už dlouho vlastní pozemek se starou rozpadlou chalupou na klidném místě. V katalogu projektů si vybral velký dům, projektanti mu na míru navrhli k domu přiléhající krytý bazén, velkou garáž s ateliérem v prvním patře. Radim je totiž vášnivým malířem.

V domě bude dost místa pro všechny, svůj klid si užijí také návštěvy. Každá bude mít svůj pokoj s vlastní koupelnou. Pan Brzobohatý už nemusí do sídla své firmy jezdit často, bude si raději užívat pohody se svojí rodinou a věnovat se malování nových obrazů.

Bytový dům pro developerskou společnost

Společnost Kvalitní bydlo se rozhodla rozšířit své aktivity. Povedlo se jí vydražit zasíťovaný pozemek, na němž postaví bytový dům pro několik nových nájemníků. Jenže projekt na míru je velice náročný na rozpočet. K jednatelům společnosti se dostal nový katalog projektů domů. Ten obsahuje dokonce i projekty bytových domů. Jeden z nich je přesně tím, co hledali. A není třeba ani velkých úprav. Výrazně tak ušetří, což se promítne i do ceny budoucích nájmů - budou pro nájemníky
mnohem dostupnější.

Našli jste se v některé skupině našich typických klientů?
Objednejte si také svůj stavební projekt z naší nabídky a bydlete lépe.

Nahoru