Obsah projektu

Obsah projektuKatalogový projekt je dodáván ve 4 paré a obsahuje:

 

 

 

 

  • projekt architektury - technická zpráva, základy, půdorysy, krov, řezy, pohledy
  • projekt statiky - technická zpráva, výkres stropů, překladů, věnců
  • projekt vytápění - technická zpráva, výkresy rozvodů
  • projekt zdravotechniky - technická zpráva, výkresy vnitřních rozvodů kanalizace, vody
  • projekt elektroinstalace - technická zpráva, elektrické rozvody
  • projekt plynoinstalace - technická zpráva, výkresy rozvodů, schéma plynu

Výkresy jsou zpracované v měřítku 1:50, 1:100. K projektové dokumentaci si můžete objednat projekt žumpy, garáže, dvojgaráže, garáže se skladem, zahradního altánku, zahradní chatky.

Všechny ceny projektů jsou včetně příslušné DPH.

Pro splnění Vyhlášky č. 499/2006 Sb., Příloha č.1, je nutné nechat si dopracovat:
Průvodní zprávu, souhrnnou technickou zprávu, situaci stavby, dokladovou část (výsledky jednání, posudky, stanoviska, průkaz energetické náročnosti), zásady organizace výstavby. Tento projekt zpracováváme ... více
Průkaz ENB /energetická náročnost budovy. Průkaz zpracováváme.... více
Tyto části projektové dokumentace souvisí s umístěním domu na pozemek a není možné je postihnout v katalogovém projektu. Rozsah dalších podkladů Vám sdělí na stavebním úřadě. Před zakoupením projektu Vám doporučujeme navštívit stavební úřad a konzultovat s příslušným pracovníkem vhodnost vybraného typu domu a jeho umístění na stavebním pozemku. K tomu Vám může být nápomocen malý projekt rodinného domu.

Paré projektu navíc

Pokud Vám 4 paré projektu nestačí pro vyřízení ohlášení stavby případně stavebního povolení nebo potřebujete další paré např. pro dodavatele stavby, můžete si ho přiobjednat. Jedno kompletní paré projektové dokumentace je za cenu 3000,- Kč bez DPH.

Výkaz výměr

Výkaz výměr, pokud je zpracovaný, na vyžádání zašleme se zakoupeným katalogovým projektem zdarma. Pokud si chcete v krátkém čase udělat ucelenou představu o ceně výstavby rodinného domu a nemáte katalogový projekt, doporučujeme zakoupit si příslušný výkaz výměr. Na základě výkazu Vám oslovené stavební firmy vypracují cenové nabídky realizace. Výkaz výměr je zpracován pro stavební část a statiku. U realizačního projektu je výkaz materiálu pro jednotlivé profese /zdravo, vytápění, plyn, elektro/ součástí technických zpráv příslušných profesí.

V případě zpracování individuálního výkazu výměr, a to i pro katalogový projekt upravený se cena pohybuje kolem 11500,- Kč bez DPH.

Doplňkové projekty

Barevné řešení domu /interiér, exteriér/, grafické zpracování návrhu koupelny, kuchyně od firmy ERLIS projekt, s.r.o., Panská 25, 686 04, Kunovice, tel.: 739 634 459, www.magicodesign.cz, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Cena projektu dle rozsahu prací.

Projekt podlahového vytápění od naší firmy. Cena projektu je 8 500,-Kč bez DPH. Součástí tohoto projektu je:

  • Tepelné ztráty jednotlivých místností rodinného domu
  • Technická zpráva
  • Výkresy jednotlivých půdorysů
Nahoru